ARDINART’tan Şarap Raf Sistemi – Modern Şarap Depolama
28 Nis, 2020
saraprafi.com Editörü

ARDINART Modüler Aşap Şarap Raf sistemi, şarapları duvarınızda depolamanızı sağlayan, ‘yerden tasarruf sağlayan’ modüler bir şarap depolama çözümüdür! ARDINART modüler ahşap şarap rafı (MAŞR™) aynı zamanda şarabı havada asılı gösteren güzel ve zahmetsiz bir şekilde depolayan bir iç dekorasyon parçasıdır.

ARDINART MAŞR™, daha önce hiç görülmemiş modüler, esnek ve şık bir raf sistemidir. Alanınızı geliştirmek ve şarap koleksiyonunuzu tek seferlik depolama halinde kullanmak için mükemmel bir yoldur. MAŞR™ basitlik, kullanışlılık ve stil arasında en iyi dengeyi sunar. Minimalist tasarımı son derece genişletilebilir ve esnektir. Böylece kullanıcının, ev veya bar ortamında herhangi bir alana veya dekorasyona uyacak şekilde kendi görünümünü yaratmasını sağlar.

Rung
Grace

Kendi şarabınızı, eviniz veya kendi barınız / restoranınız içinde depolamak istiyorsanız, Evde Şarap Depolama Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Neden ARDINART Şarap Rafı Sistemi Kullanmalısınız?

İşte ARDINART MAŞR™ sistemi kullanmanız için geçerli birkaç sebep;

  • Yerden tasarruf sağlayan duvara monte tasarım
  • Her alana veya dekorasyona uyum sağlayan esnek tasarım
  • Herhangi bir duvar yüzeyine montajı ve kurulumu kolaydır
  • Sürdürülebilir ahşap ürünlerden oluşan sertifikalı malzeme
  • Doğal ağaçtan özel el işçiliği ile üretilen 2 farklı model ve 11 seçenek

ARDINART Modüler Ahşap Şarap Rafı, iki farklı tasarıma sahiptir. Grace modeli; 295 mm yüksekliğe, 425 mm genişliğe ve 210 mm derinliğe sahiptir. Rung Modeli ise; 880 mm yüksekliğe 430 mm genişliğe sahiptir.

ARDINART MAŞR™ sistemini farklı dekorasyon fikirlerinizle monte edebilirsiniz. Böylece daha fazla depolama alanına ve dolayısıyla şarap rafı sistemine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Sınırsız Genişleme – kendi halinde bir şarap tutkunundan şarap uzmanına kadar tüm şarap severler için ideal bir şarap rafı sistemidir. Koleksiyonunuzda ister 9 şişe isterse 9000 şişe olsun, istediğiniz kadar ekleme yapabilirsiniz. Bu modüler tasarım sayesinde koleksiyonunuz zaman içinde gelişerek büyümeye devam eder.

Modern Estetik – Şarap koleksiyonunuzun tadını çıkarın! Her şişe, sanki havada asılıymış gibi estetik bir görünümle alanlara dinamizim katar.

Eşsiz ve Çok Yönlü – ARDINART MAŞR™ sistemi tamamen kişiselleştirilebilen özel bir tasarımdır. Herhangi bir alanda etkinizi arttırarak tasarım ve estetik açıdan iz bırakmanızı sağlar. Modüler Ahşap Şarap Rafı; evlerde, restaurantlarda, barlarda, cafelerde, otellerde sıklıkla kullanılabilecek premium bir tasarıma sahip bir şarap depolama çözümüdür.

Daha fazla bilgi almak ve online alışveriş yapmak için online mağazayı ziyaret etmeyi unutmayın!

ardinart.com

Diğer Yazılar

Şarap Rafı Nasıl Seçilir?

Şarap Rafı Nasıl Seçilir?

Şarap rafı seçimini oldukça ciddiye alın. Eğer gerçekten bir şarap severseniz, bunun ne kadar önemli olduğunu iyi bilirsiniz. Saraprafi.com uzmanlarının sizler için hazırladığı bu küçük rehber, şarap rafı seçimindeki püf...

0 Yorum

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir